magicdance
TANEČNÉ ŠTÚDIO V MODRE

*BABY BALET

BABY BALET začína v našom štúdiu od septembra. Je určený pre deti vo veku 4-6 rokov. Predbežný termín tréningov plánujeme na stredu o 16,00 hod. Presný termín nám však potvrdí baletný majster začiatkom júla.

Vašim deťom sa bude venovať ten najlepší baletný majster pán Libor Hlaváček.

Libor Hlaváček je emeritný sólista baletu Jihočeského Divadla, trojnásobný držiteľ ceny Thalie JD za výkon roka v odbore balet pantomima, držitel ceny Thalie JD za významný prínos baletu JD 20. storočia.
Pôsobí ako medzinárodný porotca WADF i choreograf - špecialista na viaceré tanečné disciplíny (vrátane napríklad jazzu, couple dance a contemporary dance). No hlavne je dlhoročný, vynikajúci pedagóg.

Počet miest je obmedzený, preto doporučujeme rezrvovať miesto pre Vaše dieťa čo najskôr. V prípade veľkého záujmu bude rozhodovať termín rezervácie.

Poplatok je 24€ s DPH/mesiac.

 

ONLINE REZEVÁCIA priamo tu. Do koloniek meno, telefón a mail sa píšu údaje zákonného zástupcu. Do kolonky text prosíme uviesť meno dieťaťa, dátum narodenia a názov kurzu. Taktiež poprosíme uviesť adresu kôli fakturácii členského poplatku.

Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov, uvedených v tejto prihláške výlučne pre vnútorné potreby Magicdance s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a GDPR.

REZERVÁCIA BABY BALET

Na odoslanie formulára musíte mať povolený JavaScript!